Jan Svoboda

Business partner


Honza Svoboda je dřívějším zakladatelem a ředitelem společnosti NetDirect s.r.o., která se za jeho působení stala nejvýznamnějším středoevropským výrobcem e-shopů. Následně působil ve funkci jednatele ve společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. Později investoval do několika e-commerce projektů. Je bývalým společníkem v konzultační společnosti ACOMWARE a v roce 2015 se stal společníkem internetového obchodu s chovatelskými potřebami Spokojenýpes.cz a v roce 2016 se stal společníkem Programie.


Aktuální reference


 

2018

Astratex s.r.o.

Co-owner


Největší středoevropský prodejce spodního prádla s obratem 600 mio CZK Externí konzultant pro akvizice v oblasti online marketingu a e-commerce,


 

2016

Programia s.r.o.

Co-owner


Programia s.r.o. je poměrně mladou firmou, jejíž vznik se datuje do roku 2013. Programia se zaměřuje na tvorbu internetových obchodů typu B2C a B2B s napojením na ERP, CRM, ekonomické, účetní, skladové a logistické systémy


 

2015

SpokojenyPes.cz s.r.o.

Co-owner & Chief of development


Největší český e-shop s krmivy a chovatelskými potřebami


 

2014

Eshopista.cz

Moderator


Cyklus moderovaných diskuzí pro lidi z oboru e-commerce a online marketingu navštívilo téměř 10 tisíc návštěvníků. Projekt byl prodán jako součást společnosti ACOMWARE společnosti MAFRA a.s.


Projekty a společnosti


 

2012 - 2013

Grupa Allegro

Head of e-shop platforms


Allegro Group Česká republika a Slovensko vznikla v roce 2011 jako holdingová struktura polské Allegro Group a soustředila se na market place platformy.


 

2014 - 2016

ACOMWARE s.r.o.

Shareholder


Přední online marketingová agentura s obratem téměř 200 mio Kč, více jak 150 významnými klienty a zaměstnávající více jak 80 profesionálů. Společnost byla prodána v roce 2015 společnosti MAFRA a.s.


 

2002 - 2012

NetDirect s.r.o.

Co-founder & CEO


Vývojářská společnost poskytující B2B a B2C e-commerce řešení s obratem téměř 100 mio CZK. Společnost byla prodána společnosti MIH ALLEGRO B.V v roce 2011.


 

1999 - 2002

Computer Press

Chief of software team


Computer Press, a.s. je české vydavatelství se sídlem v Brně. Vydává knihy a časopisy především z oblasti informačních a komunikačních technologií a působí i na internetu.


Další projektyxBizon s.r.o

Společnost xBizon, s.r.o., provozovatel internetového magazínu o úsporách energií Nazeleno.cz a portálu CenyEnergie.cz